Loading...

Dekorativní prachová barva Fractal - Cyclamen 1,6g

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

123 Kč
7687.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).Barva je netoxická, ale je doporučeno využívat ji spíše na barvení menších cukrových květů a různých marcipánových drobností, které se dále nekonzumují. Nedoporučuje se používat ji do krémů a k obarvení hmot. Slouží spíše k dekorativním účelům a je označena jako "netoxická - nejedlá".Složení: E124, E127, E133, E171

Hmotnost

Balení obsahuje: 1,6 g

Složení produktu

E124, E127, E133, E171

Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
8200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks